Międzynarodowe Targi STACJA PALIW 20. 7. 2023

Międzynarodowe Targi STACJA PALIW

Vitkovice Milmet S.A. na Międzynarodowych Targach STACJA PALIW w Warszawie zaprezentowało szeroką gamę produktów CNG, H2 oraz LPG dedykowaną dla sektora gazowego oraz branż pokrewnych. Wpisując się w aktualne światowe trendy w dziedzinie technologii, produktów i usług oraz rozwiązań biznesowych. Była to okazja do wymiany informacji, wiedzy i doświadczeń, nawiązywania bezpośrednich kontaktów biznesowych i prezentacji swoich najnowszych rozwiązań dla całego sektora.

W trakcie wystawy spotkaliśmy się z obecnymi oraz potencjalnymi klientami z rynku krajowego oraz z Czech, Chorwacji, Słowenii oraz Litwy. Najwyższym zainteresowaniem ze strony branży LPG cieszyły się butle do napędu wózków widłowych oraz butle turystyczne. W temacie gazów wysokociśnieniowych największe zainteresowanie budziły rozwiązania dedykowane magazynowania i transportowaniu wodoru H2, które podążają za obecnymi trendami, jak i naszymi partnerami handlowymi z UE.

Wystawie towarzyszyła także strefa GasTechExpo, której byliśmy aktywnym uczestnikiem, wzięły w niej udział wszystkie firmy związane z szeroko pojętą branżą gazową (LPG, CNG, LNG, H2).

Do zobaczenia i dziękujemy.


Cylinders Holding a.s.
Členové skupiny Cylinders Holding a.s.
© ARSYLINE 2024
Ostrzeżenie
Zamknąć